calificati necalificati inclusiv cupluri

Smart Jobs Andyo SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ITALIA

OFERTA MUNCA ITALIA AGRICULTURA¿¿¿Inclusiv cupluri

Ferma -la cules de struguri ,si ambalat llegumme fructe
Salariu nett 30 euro/zi la 8 ore ,6 zile/saptamana
Contract de munca 6-12 luni cu prelungire dupa caz
Cazarea asigurata de angajator ,masa nu este asigurata,
Dotari cu aragaz, boiler, frigider conditii normale
Limba italiana nu este obligatorie
Salariu se da odata pe luna pe card ,dar si avans la cerere
Aplicantii vor fi asteptati de catre angajator si preluati cu masinile firmei
Se pleaca cu Reprezentant din Romania,care va asista pana la semnarea contractelor si in limba angajatorului

Plecare 10 IANUARIE 2010
Dosarul pentru plecare se poate depune imediat personal sau online

Locuri limitate
OFERTA INGRIJITOARE BATRANI ¿¿¿ITALIA¿¿¿LOCATIA PADOVA

---Femei cu varsta pana in 48 de ani
---Salariu 900-1000 euro nett/luna
---Cazarea si masa asigurate la domiciliu pers pe care o are in ingrijire
---Contract munca 1 an cu prelungire la cerere dupa legile italiene
---Se cere minim de experienta la ingrijire batrani
---Minime cunostinte de limba italiana
---TAXA MEDIERE LA SEMNAREA CONTRACTELOR DE MUNCA SI MEDIERE 300 EURO IN TARA
---TAXA 100 EURO LA SOSIREA IN ITALIA PENTRU INTOCMIREA ACTELOR CONFORM LEGILOR ITALIENE ¿¿¿CODICE FISCALE¿¿¿
---100 EURO SE RETINE DIN PRIMUL SALARIU
---150 EURO DIN AL DOILEA SALARIU ¿¿¿COMISIONUL AGENTIEI ITALIENE
PLECARE IMEIDATA !

CERINTE

seriozitate, dorinta de munca , antialcoolici

BENEFICII OFERITE

cazare gratuita, ore suplimentare platite separat

S.C SMART JOBS Andyo S.R.L acreditata de ITM Pitesti cod CAEN 7810 cu sediul in Pitesti Calea Craiovei nr 648 are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate.

Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre agentia noastra au fost apreciate atat de catre clientii nostri din Romania cat si de catre clientii nostri din strainatate.

Firma noastra este acreditata pentru serviciile de recrutare si plasare de personal (acreditare BV 85/2007) pentru strainatate, acest aspect dovedind inca o data profesionalismul si seiozitatea noastra.

SC SMART JOBS SRL pune la dispozitia clientilor interesati in gasirea unui loc de munca in strainatate urmatoarele oportunitati:
Locuri de munca in:
- Belgia
- Franta
- Cehia
- Cipru
- Grecia
- UK (Marea Britanie)

UK:
- Sales Merchendisers;
- Programul interguvernamental Au Pair.
Belgia:
- Sudori/Muncitori in constructii/Fabrici
Franta:
- Muncitori calificati in constructii/Ingineri constructii/Sefi de echipa/Operatori CNC
Cehia:
- Muncitori calificati: Sudori, Lacatusi, strungari, frezori, operatori CNC, matriteri, fochisti, etc.
- Muncitori necalificati
- Soferi tiruri
- Soferi transport public
- Dispeceri/controlori trafic
- Operatoare telefonice
- Muncitori in constructii etc.
Cipru:
- Sudori CO2, MIG-MAG
- Zidari, dulgheri, fierari betonisti, faiantari, rigipsari, electricieni constructii, tamplari
- Muncitori necalificati constructii
- Muncitori necalificati spalatorii auto
- Soferi categ. A
- Soferi categ. E cu atestat transport marfuri
- Menajere si cameriste domeniul hotelier
- Barmani, ospatari, debarasatori mese, ajutoare in bucatarie
- Muncitori tipografie
- Tehnicieni aer conditionat
- Tehnicieni aparatura electrica
- Geamgii-sticlari
- Ingineri constructii etc.
Grecia:
- Personal pentru Hoteluri/Restaurante