Calificat necalificat electrician santier

REPRO CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam lucratori calificati si necalificati pentru executie cablaj in instalatii electrice si curenti slabi - sistem antiincendiu, sistem sonorizare, sistem CCTV, sistem de securitate

Conditii
- Se lucreaza in cadrul unui santier de constructii civile in Bucuresti
- Lucratorii trebuie sa aibe experienta in domeniul instalatiilor electrice sau de curenti slabi, NU trebuie sa aibe obligatoriu o calificare
- Dorim sa angajam 6 lucratori care vor lucra in echipe de cite 2
- Cazare la pret avantajos pentru lucratori din provincie

CERINTE

Reprezinta un MARE avantaj
- echipe gata formate din cite 2 lucratori care au mai lucrat impreuna din care cel putin unul are experienta in domeniul instalatiilor electrice sau sistemelor de securitate

Reprezinta un avantaj
- calificare electrician / tehnician sisteme de securitate

Responsabilitati
- realizeaza montajul traseelor de tubulatura, jgheaburi, cabluri
- monteaza si leaga corpuri de iluminat, prize, senzori, butoane etc.

BENEFICII OFERITE

Oferim
- salariu pe cartea de munca si bonusuri in functie de rezultate
- echipament adecvat

Tel. 0759.157.610

DESCRIEREA FIRMEI

IMM de servicii