Căutăm prieten/ă CSS-ist/ă

SC TRIPMEDIA DEZVOLTARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm prieten/a care să posede următoarele calităţi:
- pasiunea lui de-o viaţă să fie: CSS si HTML
- să cunoască ultimele tendinţe în CSS şi HTML
- sa inţeleagă noţiunile de PHP şi MySQL şi să le poată folosi
- să vorbească fluent în jQuery
- să taie vesel în Photoshop
- limbile străine: Chineză, Daneză şi Păsărească- constituie un plus cunoaşterea limbii române.

CERINTE

Dacă ar fi destul de draguţ/ă să posede şi următoarele calităţi ar fi candidatul/a perfect/ă pentru cel mai bun prieten/ă:
- să îi placă activităţile fizice cum ar fi: Fifa 11 pe Wii (sau Wii tenis)

BENEFICII OFERITE

Noi suntem o echipă tânără- fiindcă ne-am apucat de mici, cam acum 6 ani, dinamică- fiindcă mișcăm mult din mouse, entuziastă – fiindcă bem cafea de la cafetiera proprie, devreme acasă – programul e de la 9 la 6, cu pauză de masă o oră petrecută în general la restaurantul de la etajul 6.
Noi dăm la schimb un loc la noi pentru care primești și bani și pe noi ca prieteni.