C++ & PLSQL Developer

UTI Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare aplicatii in tehnologie client-server pentru modulele componenete ale unei aplicatii de tip ERP
- Implicare pe parcursul intregului ciclu de viata al produsului software
- Implementarea specificatiilor realizate de catre echipa de analiza

CERINTE

- 1 ani experienta in proiecte similare
- Cunostinte solide privind conceptele object oriented si relational
- Cunostinte foarte bune ale librariei MFC
- Cunostinte foarte bune in limbajul C++
- Cunostinte foarte bune de PLSQL

Constituie un avantaj:
- Abilitati de comunicare orala si in scris, lucru in echipa
- Cunostinte in domeniul economic (financiar, contabilitate, resurse umane, mijloace fixe)
- Experienta de dezvoltare in cadrul unui ERP
- Cunostinte medii despre UML

Studii:
- Superioare de informatica, automatica, electronica sau similare, finalizate sau in curs de finalizare

Limbi straine: engleza

BENEFICII OFERITE

- oportunitati reale de dezvoltare profesionala si personala, intr-un mediu de lucru dinamic;
- pachet salarial corelat cu obiectivele pozitiei si cu performantele realizate.

Dupa 15 ani de succese pe piata romaneasca de IT&C, UTI Systems ofera acum oportunitatea unei noi deschideri, sustinuta si de noua dimensiune internationala a actionariatului.
Lider in dezvoltarea de solutii, produse si servicii de inalta tehnologie, cu rezultate remarcabile in zona de cercetare-dezvoltare si inovare, divizia IT&C acopera ca arii de expertiza: dezvoltare software, solutii de securitatea informatiei, comunicatii, solutii de criptare si compatibilitate electromagnetica, precum si integrare de sisteme informatice.
Detalii despre preocuparile si realizarile echipei IT&C din grupul UTI pot fi obtinute vizitand site-ul www.uti.ro.