Buyer produse de larg consum (PC05PGC)

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea furnizorilor interni si externi
- obtinerea celor mai favorabile conditii de pe piata
- negocierea contractelor de achizitie
- respectarea politicii aplicate de angajator

CERINTE

- minim 2 ani experienta pe o pozitie similara intr-o retea de larga distributie
- studii superioare (comerciale sau economice) - constituie un avantaj
- cunostinte limba franceza si engleza - constituie avantaj
- bune cunostinte MS Office

Profil:
-abilitati excelente de negociere
-capacitate de luare a deciziilor
-simt comercial
-reale abilitati de organizare
-persoana riguroasa, demna de incredere

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de construire a unei cariere intr-un mediu profesionist
- formare profesionala continua
- pachet salarial atractiv

PLURI CONSULTANTS ROMANIA, unul dintre cei mai importanti actori de pe piata consultantei in aria resurselor umane, recruteaza BUYER - Produse de larg consum, pentru unul dintre clientii sai, companie multinationala.

In cazul in care consideri ca indeplinesti toate conditiile pentru a candida pe acest post, iar motivatia ta este una reala, te rugam sa trimiti CV-ul/scrisoarea de intentie si pe adresa pluri@pluri.ro.
Te rugam sa mentionezi in scrisoarea de intentie postul pentru care aplicati si codul acestuia (PC05PGC)