Buyer legume fructe (producatori autohtoni)

Alfredo Fresh SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Evalueaza piata actuala pentru identificare producatori autohtoni;
Evalueaza capacitatea producatorilor de asigurare a cantitatilor necesare si calitatea produselor;
Viziteaza furnizorii actuali si potentiali in vederea consolidarii relatiei cu acestia;
Verifica solvabilitatea furnizorilor;
Stabileste relatii de colaborare cu furnizorii, incheie contracte si urmareste derularea acestora;
Verifica livrarea produselor si concordanta dintre comanda/ contract si documentele de livrare;

CERINTE

Cerinte:

Experienta in domeniul achizitiilor de preferat legume fructe minim 1 an;
Disponibilitate deplasari in interesul serviciului, 50% din timpul programului de lucru;
Initiativa in ceea ce priveste imbunatatirea activitatii cu impact pozitiv asupra business-ului;
Domiciliul in Bucuresti;

Abilitati necesare:

Abilitati avansate de comunicare;
Dinamism si flexibilitate;
Capacitatea de organizare eficientă a activităţii
Carnet de conducere categoria B;
Abilitati pachet Office.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Mediu de lucru flexibil cu deschiere la initiative noi in ceea ce priveste desfasurarea activitatii;
Posibilitate de dezvoltare profesionala;
Program flexibil;
Instrumente de lucru: masina, telefon, laptop;
Bonusuri in functie de atingerea targeturilor;
Pachet salarial atractiv;
Stabilitatea locului de munca.

Unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata romaneasca de import si distributie pentru alimente proaspete si congelate