Buyer incaltaminte (PC05CRF)

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa obtina conditiile cele mai favorabile de pe piata
- sa respecte si sa aplice politica angajatorului
- sa fie integru cu ocazia contractelor sale cu furnizorii si sa nu primeasca nici o contrapartida, indiferent de deznodamantul negocierilor sale

CERINTE

- minim 2 ani experienta pe o pozitie similara intr-o retea de larga distributie sau retea de magazine de incaltaminte
- studii superioare (comerciale sau economice) - constituie un avantaj
- cunostinte limba franceza si engleza - constituie avantaj
- bune cunostinte MS Office

Profil:
-abilitati excelente de negociere
-capacitate de luare a deciziilor
-simt comercial
-reale abilitati de organizare
-persoana riguroasa, demna de incredere

Pluri Consultants , companie ce activeaza in domeniul consultantei resurselor umane de peste 12 ani pe piata din Romania, iti ofera oportunitatea de a evolua in cariera, de a lucra intr-o echipa de profesionisti pentru unul dintre clientii sai, lider mondial in marea distributie.

Suntem in cautarea unor candidati reali motivati sa lucreze pentru un grup european de distributie, cu peste 12.000 magazine in 30 de tari.

In cazul in care consideri ca indeplinesti toate conditiile pentru a candida pe acest post, iar motivatia ta este una reala, te rugam sa trimiti CV-ul(cu POZA) si scrisoarea de intentie pe adresa pluri@pluri.ro.
Te rugam sa mentionezi in scrisoarea de intentie postul pentru care aplicati si codul acestuia (PC05CRF).

Incerca sa ne prezentati calitatile, motivatia ta si sa ne convingi ca esti cel mai bun.