Buyer Advisor (HomeFinders.ro)

Home Buying Service SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:
HomeFinders.ro este un serviciu imobiliar adresat exclusiv cumparatorilor din Bucuresti.

Descriere job: Reprezentarea clientilor exclusivi ai companiei pentru achizitia de proprietati rezidentiale.

Responsabilitati:
- Gestioneaza relatia cu clientii existenti ai companiei. Intelege exact cerintele acestora pentru achizitia imobiliara; comunica cu acestia prin email, telefon sau in cadrul intalnirilor.
- Prospecteaza prin telefon ofertele imobiliare cu ajutorul mijloacelor specifice.
- Stabileste intalniri cu proprietarii si vizioneaza imobilele urmarind cerintele specifice ale clientului.
- Stabileste intalniri impreuna cu clientii si proprietarii pentru vizionarea imobilelor.
- Negociaza cu proprietarii, in numele clientului, pretul sau alti termeni contractuali.

CERINTE

- Experienta relevanta in client service sau vanzari.
- Bune abilitati de comunicare, dinamic, persuasiv, organizat, perseverent.
- Atitudine automotivationala, optimism, rezistenta la situatii de presiune si stres.
- Buna cunoastere a utilizarii calculatorului (email, office)
- Are posibilitatea de a se deplasa cu masina proprie.
- Disponibil pentru program prelungit.
- Da dovada de etica in domeniul profesional si in gestionarea relatiilor cu clientii

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Venituri fixe + comisioane (1100-1200 euro).
Dezvoltare profesionala in cadrul unui startup.

DESCRIEREA FIRMEI

HomeFinders.ro