BUYER

Gamabell Exim

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la saloanele internationale de moda in vederea gasirii de noi furnizori

- negociaza cele mai bune oferte de pret cu furnizorii

- este responsabil de achizitia de bijuterii si accesorii de moda

- realizeaza bugetul cantitativ si valoric pentru colectiile din fiecare sezon

- asigura achizitia celor mai vandabile produse

CERINTE

- experienta minim 3 ani in domeniul achizitii NonFood

- cunoasterea a doua limbi straine de circulatie internationala

- disponibilitate de deplasare externa

- absolvent studii superioare - de preferat

- talent si pasiune pentru moda

- cunostinte MS OFFICE

- persoana comunicativa, buna negociatoare

- abilitati de organizare si planificare

BENEFICII OFERITE

- sansa construirii unei cariere, intr-un domeniu cheie in structura oricarei organizatii

- echipa tanara, deschisa, atmosfera de lucru destinsa

- pachet salarial competitiv

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea nationala de magazine cu capital francez, ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii pentru femei. Cu 14 magazine in Bucuresti si 30 in provincie (Cluj, Iasi, Brasov, Timisoara, Targu Mures, Constanta, Baia-Mare, Ploiesti, Suceava,Rm.Valcea, Arad, Pitesti,Focsani), brandul MELI-MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta si leader de piata in domeniul sau.