BUYER

S.C. PRETURI PENTRU TINE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se desfasoara langa Bucuresti, la sediul central al firmei in zona Pantelimon in apropierea soselei de centura. Viitorul angajat va face parte din departamentul de achizitii, care se ocupa in principal de evaluarea si analiza stocurilor, negocierea si achizitionarea marfurilor.

EVALUAREA SI ANALIZA STOCURILOR:
- urmarirea si stabilirea produselor si cantitatilor necesare de reaprovizionat in programul de gestiune NAVISION;
- inregistrarea datelor colectate de la furnizori;
- analiza datelor si luarea deciziilor pe baza acestora.

NEGOCIEREA SI ACHIZITIA DE MARFURI:
- analiza ofertelor de produse;
- negocierea si stabilirea conditiilor de achizitionare.

CERINTE

- Rezistent la stres si efort;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Cunostinte PC – medii ( EXCEL – criteriul eliminatoriu);
- Contabilitate primara – incepator;
- Cunoasterea limbii engleze, nivel mediu este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Telefon de serviciu;
- Cazare in apartament de serviciu in Bucuresti (apartament 4 camere, singur in camera);
- In functie de evolutie in cadrul societatii si de realizari, posibilitati reale de promovare.

S.C. PRETURI PENTRU TINE S.R.L. ESTE O SOCIETATE CARE ISI DESFASOARA ACTIVITATEA IN 58 DE PUNCTE DE LUCRU. PRINCIPALUL OBIECT DE ACTIVITATE ESTE COMERCIALIZAREA DE PRODUSE TEXTILE. PUNCTELE DE LUCRU SE AFLA IN DIFERITE ZONE ALE TARII. SOCIETATEA SE AFLA INTR-UN PROCES DE DEZVOLTARE.