BUYER

Heidi Chocolats Suisse SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si dezvoltarea constanta a relatiei cu furnizorii (produse & servicii);
Negocierea conditiilor contractuale;
Incheierea contractelor si urmarirea derularii acestora;
Analizarea si prospectarea pietei;
Intocmire necesar aprovizionare conform planului de productie
Monitorizare stoc materii prime, ambalaje si auxiliare
Urmarirea derularii comenzii pana la receptia marfii
Verificarea documentelor care insotesc marfa din punct de vedere calitattiv, cantitativ si al pretului prestabilit
Indosarierea corespondentei si a ofertelor de la furnizori
Obtinerea de diverse mostre
Negocierea cu furnizorii (produse si servicii) in vederea obtinerii celor mai bune conditii comerciale;
Intocmire de rapoarte si analize

CERINTE

Experienta in domeniul achizitiilor de minim 2 ani
Foarte buna cunoastere a limbii engleze (scris, vorbit)
Cunostinte avansate de utilizare PC (excel, word)
Persoana organizata, avand capacitatea de a planifica activitatile
Rezistenta la volum mare de lucru
Adaptabil, constiincios
Atent la detalii, receptiv
Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, un mediu de lucru dinamic, un post care ofera posibilitatea acumularii de multe cunostinte care pot constitui baza dezvoltarii unei cariere in domeniul achizitiilor.

The HEIDI chocolate originates in the Swiss Alps, at the praline producer Confiseur Laderach AG. For two generations, the company makes pralines of the best quality. We constantly promote the values of premium quality, making everything possible to renew the confidence of loyal chocolate lovers. The Heidi brand is a guarantee for chocolate made with the most careful concern for quality, from the very best ingredients and renowned for its distinct finesse, unique taste and innovative spirit.