Buyer

Studiourile Media PRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza, pe baza comenzilor aprobate, achizitiile de materii prime si materiale pentru toate departamentele din cadrul Studiourilor Media Pro;
Analizeaza ofertele furnizorilor existenti in baza de date;
Dezvolta baza de date prin selectarea de noi furnizori (culege si analizeaza ofertele existente pe piata functie de calitatea produselor, pretul acestora, distanta, posibilitatile de transport);
In urma alegerii ofertei optime, achizitioneaza marfa si o preda impreuna cu documentele justificative la depozit.

Activitatea se desfasoara in Buftea

CERINTE

Absolvent studii medii;
Permis de conducere categ. B;
Experienta in sofat minim 2 ani;
Abilitati de comunicare si relationare;
Dinamism.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide intr-un mediu de lucru dinamic;
Transport asigurat.

MEDIAPRO STUDIOS SA este cel mai mare furnizor de facilitati si servicii pentru productia de entertainment din Romania (cinema, televiziune, productie publicitara video, evenimente) si una dintre cele mai importante destinatii din Estul Europei pentru casele de productie din intreaga lume. MediaPro Studios si MediaPro Pictures, operatorul sau de business, fac parte din Grupul MediaPro, cel mai mare consortiu media din Romania.

De la infiintare si pina astazi, pe platourile de la Buftea au fost turnate peste 600 de filme, atat productii romanesti, cat si internationale.