Bussines Developer Assistant

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Gestionarea procesului de obtinere proiecte prin licitatii publice;
• Asistenta in demararea proiectelor de dezvoltare (plan de dezvoltare, solutii de implementare, pregatire proiect pentru o cat mai facila implementare, urmarirea implementarii, identificare riscuri si gestionarea lor).

CERINTE

• Cunostinte generale despre constructii si investitii imobiliare;
• Diplomatie si abilitati de comunicare;
• Cultura generala;
• Maturitate si echilibru;
• Initiativa;
• Organizare, perseverenta si responsabilitate;
• Capacitatea de a lucra intr-o echipa dinamica, intr-un sistem multi-tasking.

BENEFICII OFERITE

• Cultură organizaţionala orientata către profesionalism si dinamism.
• Mediu organizaţional plăcut.
• Posibilitatea de afirmare si acces la activitaţi complexe.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)