Business Unit Administrator

Steilmann

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Propune si aplica strategii de dezvoltare in ceea ce priveste aspectele comerciale, marketing, logistica in cooncordanta cu obiectivele companiei Steilmann.
-Elaboreaza planulul de actiune comerciala si de marketing in cooncordanta cu strategia companiei.
-Monitorizeaza si coordoneaza obiectivele de marketing in concordanta cu strategia companiei.
-Dezvolta si implementeaza programe si proceduri privind business-ul global de marketing si vanzari

CERINTE

-Studii superioare cu profil economic / marketing / Master of Business of Administration ( MBA )
-Experienta minim 3 ani in aria de management si marketing si vanzari.
-Experienta in domeniul vanzare confectii / textile, cu o foarte buna intelegere si practica in ariile de marketing si vanzari sau experienta in marketing si vanzari.
-Cunostinte foarte bune de operare PC- cunoasterea pachetului Microsoft.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant

Steilmann Bukarest, companie romano-germana, membra a Gruppe Steilmann cel mai mare producator de confectii din Europa.