BUSINESS SOLUTION KEY ACCOUNT MANAGER

INTEGRATOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei si contactarea potentialilor clienti
- Identificarea nevoilor clientilor ¿ companii multinationale
- Oferirea celor mai eficiente solutii de business management
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu

CERINTE

- Activarea anterioara intr-un domeniu si pe o pozitie de conducere care au permis interactionarea cu toate palierele functionale si operationale ale intreprinderii
- Experienta in supervizarea/participarea la analiza, modelarea si optimizarea proceselor economice din companie
- Abilitati de intelegere a intreprinderii ca mecanism integrat
- Spirit deschis dialogului, abilitati deosebite de comunicare, capacitatea de redactare a raspunsurilor la caiete de sarcini sau documentatii de proiect
- Abilitati de negociere la inalt nivel; experienta in negociere complexa, de rafinament deosebit

BENEFICII OFERITE

Va oferim posibilitatea de a urma cursuri intensive derulate pe parcursul a mai multi ani pentru a deveni capabil sa propuneti solutii eficiente de optimizare a afacerii marilor societati multinationale.
Veti avea ocazia sa va familiarizati cu tehnologii de ultima ora, folosite la nivel european si mondial.
Veti fi invatat sa intelegeti si sa utilizati cele mai recente tehnici de corporate performance.
Veti fi sustinut pentru a putea intelege, explica si integra rolul proceselor de controlling, financiar, logistica, resurse umane, gestiunea inovatiei&cercetarii, gestiunea relatiei clientela, gestiunea de cunostinte si competente, precum si masurarea si consolidarea acestora prin intermediul indicatorilor de performanta pe balanced scorecard.

Cei interesati sunt rugati sa trimita scrisoare de intentie si CV actualizat (cu foto atasat) prin e-mail la adresa jobs@integrator-group.com sau prin intermediul site-ului www.myjob.ro.

DESCRIEREA FIRMEI

Leader in consultanta business management