Business Sales Representative

Cosmo Telecom System SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face?
-Vei contacta telefonic clientii in vederea promovarii si vanzarii serviciilor si produselor Telekom; -Vei fi proactiv in identificarea nevoilor clientilor si in clarificarea nelamuririlor acestora; - Vei ajuta la indeplinirea obiectivelor echipei;
- Vei fi sustinut in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe, astfel incat sa avansezi in plan personal si profesional

CERINTE

Aplica ACUM daca:
-Esti pasionat de oameni si vanzari; -Ai bune abilitati de comunicare si ascultare activa; -Ai putere de convingere, negociere şi vânzare; -Esti proactiv, cu o atitudine deschisă, gandire pozitivă, optimism, amabilitate si eficientă;

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim?
-Oportunitatea de a te dezvolta o cariera in vanzari;
-Salariu fix plus comision din vânzari;
-Telefon mobil , laptop si masină de serviciu (pentru vânzări directe);
-Sansa de a te alatura unei echipe de tineri profesionisti si dinamici, de a fi independent financiar si de a te afirma intr-un domeniu actual si interesant;
Succes!

Telekom Romania este un brand de telecomunicaţii nou și dinamic, care oferă servicii de telecomunicaţii fixe şi mobile complete, inovatoare, simplificate și personalizate pentru o comunitate vastă de clienți, cu peste 10 de milioane de contracte de servicii.

Telekom Romania este un brand din familia Deutsche Telekom, prezent în 51 de țări de pe cinci continente, cu peste 143 de milioane de clienţi de telefonie mobilă, 31 de milioane de clienţi de servicii fixe şi peste 17 milioane de linii de broadband din întreaga lume. Brandul este prezent pe piaţa românească din 2014, după rebranding-ul comun al Cosmote România și Romtelecom.