Business Sales Executive

S.C. Machteam Soft S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzari directe pro-active,
- Identifica si abordeaza personalizat clientii noi;
- Elaboreaza ofertele;
- Urmareste si culege feed-back legat de serviciile/pachetele vandute;
- Realizeaza targhetul de vanzari lunar si indeplineste criteriile de performanta;
- Informeaza departamentul de marketing cu date obtinute direct si indirect despre clienti si potentiali clienti;

CERINTE

- Experienta in vanzari B2B;
- Competenţe de comunicare cu clientii interni si externi;
- Un puternic simt al obiectivelor si un bun negociator;
- Hotarare, abilitati excelente de organizare, capacitatea de a avea initiativa;
- Spirit de echipa, ambitios, fluenta in exprimare, valori si principii morale solide;

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix+comision din vanzari;
- Traininguri pentru formare profesionala organizate de NCH Academy;
- Plan de dezvoltare profesionala;
- Acces gratuit la sala: fitness/masaj;
- Telefon mobil;
- Tichete de masa.

Machteam Soft (NCH)- companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet. Compania a preluat de curand managementul Acasa Media (acasa.ro).

- Suntem prezenti in 9 categorii stabilite de Trafic.ro;
- Detinem 4 proiecte in top 3 audienta pe categorii conform Trafic.ro;
- 2,5 milioane de vizitatori unici absoluti ne viziteaza lunar site-urile conform Trafic.ro.