Business development/sales

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

ArenaJobs cauta pentru o companie activa pe piata romana de 10 ani care ofera servicii de digitizare, un/o business development/sales in Bucuresti.
Responsabilitati:
- Promovarea serviciilor si solutiilor software oferite de companie
- Dezvoltarea portofoliului de clienti
- Monitorizarea licitatiilor
- Negocierea conditiilor contractuale

CERINTE

Cerinte:
- Experienta de minim 2 ani in domeniul vanzarii de solutii/servicii software
- Cunostinte despre piata de conversie digitala din Romania
- Capacitatea de a dezvolta si mentine portofoliul de clienti
- Personalitate dinamica, comunicativa
- Permis de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- Salariu motivant
- Posibilitatea de dezvoltare intr-un mediu profesionist

ArenaJobs este o firma internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.