Business Development Manager (servicii HR, Bucuresti)

P&Bert Management Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea serviciilor P&Bert (existente sau nou introduse) prin prezentari de companie, participarea la evenimente de gen job-fair, conferinte, intalniri de afaceri, mese rotunde etc;
- prospectarea pietei, dezvoltarea portofoliului de clienti;
- negociere si incheiere contracte si administrarea acestora;
- feed-back permanent la clientii deja existenti.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta de minim 2 ani in vanzari (avantaj in vanzarea de servicii;
- cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului;
- limba engleza obligatoriu (alte limbi straine reprezinta un plus);
- abilitati excelente de comunicare, prezentare si negociere
- capacitate de lucru in echipa;
- personalitate dinamica si puternica, independenta;
- experienta de lucru cu dead-line-uri si in conditii de stres;
- disponibilitate la deplasari in tara mai mult de 50% din timpul de lucru.

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra:

O cultura organizationala bazata pe tranparenta, deschidere, incredere reciproca si un loc de munca dinamic cu colegi tineri.
Mentionam ca doar candidatii considerati eligibili vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de consultanta in domeniul resurselor umane.