Business Development Consultant

CERAMICA IASI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studii pozitionare piata, acees surse materii prime, utilitati, etc.
- definire nevoi si identificare locatii (utilitati, acces, pozitie piata)
- modelare matematica privind amplasarea locatiei
- coordonare aprobari permise imediat dupa semnare contracte (cu suport specializat pe subiecte specifice, ex. studiu medii, topo, geodezic, proiectare, constructii, pompieri, gaz, electricitate, etc)
- due diligence pentru evaluarea de societati comerciale
Nota:pentru toate orasele din partea de sud a Romaniei

CERINTE

- studii superioare economice sau tehnice
- minim 3 ani de experienta in lucru pe proiecte
- expunere pe investitii industrial este un avantaj
- buna cunastere a limbii engleze
- PC: Ms Office
- carnet conducere categoria B, disponibilitate pentru calatorii

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru competitiv si motivant
- participarea la proiecte de investitii gree field si achizitii societati
- masina de serviciu, birou mobil(laptop) etc.
- alte beneficii: tichete de masa, asistenta medicala privata

Misiunea societatii Ceramica Iasi este de a oferi solutii competitive pentru zidarie, invelitori si finisaje tuturor celor care realizeaza orice fel de constructie, fie ea civila sau industriala.

Pentru indeplinirea misiunii sale, Ceramica Iasi isi propune crearea conditiilor de siguranta si de confort pentru cetateni, prin furnizarea materialelor pentru zidarie a sistemelor de invelitorii si a finisajelor.

Ceramica Iasi se diferentiaza prin nivelul calitativ superior la care se realizeaza produsele.
Pentru sustinerea produselor practicam o politica de pret prin care sa realizam racordarea companiei la realitatea pietei si departarea usoara de marketingul de productie.