Business Developer - sisteme climatizare

ALIAND CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea nevoilor clientilor ;
- gasirea si propunerea de solutii tehnice adecvate fiecarui tip de proiect;
- prezentarea proiectelor de tip HVAC (sisteme de climatizare) catre clientii de tip KA;
- intocmirea saptamanala/lunara a programelor de vizite pe santiere/ la clienti, in colaborare cu agentul de vanzari;
- monitorizarea permanenta a concurentei;

CERINTE

- cunostinte tehnice excelente in domeniul sistemelor de climatizare - HVAC, inclusiv proiectare;
- studii tehnice de specialitate;
- cunostinte de limba enlgeza (mediu) in domeniu;
- cunostinte PC (mediu)
- permis auto categ B;

- persoana proactiva si motivata;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- masina + telefon;
- mediu de lucru placut, echipa tanara;
- posibilitate de promovare

Infiintata din pasiunea pentru performanta si dorinta de transfer a know-how-ului, Aliand Consulting este o societate specializata in servicii de resurse umane.
www.aliandconsulting.com