BUSINESS DEVELOPER MANAGER

TRANS CARGO EXPRES - Membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Persoana selectata va asigura suport si asistenta managementului in elaborarea rapoartelor de activitate, va analiza procesele de business si implicatiile acestora.

- In vederea optimizarii si eficientizarii activitatii, va oferi solutii tehnice si functionale in functie de cerintele businessului.

- Va elabora si implementa planurile de dezvoltare la nivelul intregii organizatii.

- Va asigurǎ suport pentru evaluarea, selecţia, implementarea şi întreţinerea sistemelor informatice şi va recomanda nivelul adecavat de investiţii în sisteme operaţionale şi strategice.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;

- Experienta pozitie similara (distributie/ curierat rapid) minim 1 an;

- Cunostinte operare PC (MS Office), Internet Explorer nivel avansat;

- Abilitatea de a intelege tehnologiile si solutiile moderne de business management de tip ERP, Business Inteligence;

- Capacitate de întelegere a problemelor tehnice complexe şi a proceselor de business;

- Cunostinte de limba engleza nivel avansat;

- Excelente abilitati de comunicare, simt analitic, open - minded;

- Creativitate, dinamism, orientare catre rezultate;

- Capacitatea de a sesiza oportunitati de dezvoltare si de a le transforma in planuri viabile.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare a carierei;

- Pachet salarial atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de transport, distributie si curierat rapid.