Business Developer in Domeniul Electriciatii

Interim Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

In cadrul unei firme internationale in domeniul electricitatii sunteti responsabil impreuna cu directorul agentiei pentru :

Gestionarea dosarelor comerciale:

- Supervizarea studiilor si realizarii;
- Gestiunea aprovizionarii si subcontractantilor;
- Facturare;
- Gestiune financiara si a contractelor.

Dezvoltarea comerciala a agentiei :
- Realizarea ofertelor;
- Negociere si dezvoltarea relatiilor cu clientii.

CERINTE

- Inginer electrician, avand minim 5 ani de experienta in domeniu.
- Franceza si engleza obligatoriu. Rusa constituie un avantaj
- Cunosterea normelor technice din Romania si a celor privind distributia curentului electric cu voltaj ridicat sau scazut.
- Cunostinte informatice de baza : Internet, Word, Excel
- Autonom, dinamic, riguros si avand capacitatea de a conduce echipe de productie.

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte motivant
- Posibilitati de deplasare in Franta si in strainatate.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentia de recrutare si plasare forta de munca.