Business Developer - Bucuresti (perioada determinata)

BIP GRUP ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere post:
BIP Grup angajeaza agenti de vanzari cu experienta in FMCG, proiectul implica identificarea locatiilor cheie, negociere amplasare racitoare, negociere prima comanda de inghetata, monitorizarea ulterioara a vanzarilor.

Responsabilitati:
- negociere plasare racitoare de inghetata
- negociere comanda inghetata - prima livare
- semnare contracte de comodat
- comunicare comanda si informatii contract
- monitorizare puncte vanzare - dupa livrare marfa si racitor

CERINTE

Recrutam si formam echipa agenti vanzari pentru unul dintre partenerii grupului, activ in categoria inghetata. Proiectul presupune dezvoltarea unei structuri de clienti care sa comercializeze produsele companiei partenere. Candidatul ideal trebuie sa detina obligatoriu, urmatoarele abilitati:
- mare putere de convingere si negociere
- disponibilitate deplasare cu auto personal, costul de deplasare se deconteaza integral
- disponibilitate de a lucra project base, proiectul fiind setat pentru o perioada de 15 zile

BENEFICII OFERITE

- plata se face numai pentru contact succes - 50 RON/net pentru fiecare contract incheiat
- plata se face in maxim 3 zile de la data semnarii contractului de comodat
- decont de transport asigurat
- telefon companie pentru contact clienti
- program flexibil, plata se face numai pentru contact succes si nu conditioneaza de respectarea unui program permanent

Solutia optima de externalizare a serviciilor de trade marketing & sales.