Business Developer

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Parteneriat la nivel international
perioada de training in paralel cu practica
crearea si dezvoltarea alaturi de performeri, a unei echipe de lideri care genereaza drepturi de autor specifice domeniului

CERINTE

Integritate;(va rugam sa aplicati la acest anunt doar daca aveti hotararea de a obtine un interviu si a va prezenta)
Persoana foarte motivata,orientata spre rezultate si oameni, integra, adaptabila intr-un domeniu nou
disponibilitate de invatare permanenta si educabilitate
Orientare catre oameni, capacitate de ascultare, colaborare, leadership;
Orientare catre scop, autodisciplina, perseverenta, determinare;
Atitudine echilibrata

BENEFICII OFERITE

Program de dezvoltare personala continua;abilitatile dobandite pot fi aplicate cu succes in orice domeniu;
Financiar, exista programe de bonusuri suplimentare pe langa cele de baza.
Rezultatele stabile sunt remunerate si dupa incetarea activitatii.

Mii de persoane au obtinut rezultate semnificative la nivel national si international trecand voluntar prin trainingul scolii noastre de afaceri.