BUSINESS DEVELOPER

TMB CLEAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cerceteaza piata si identifica potentialii clienti;
- propune strategia de abordare şi dezvoltare a clienţilor;
- elaborează şi prezintă oferte potenţialilor clienţi;
- participă la negocierea termenilor contractuali şi incheierea contractelor cu clienţii;
- supraveghează atent piata si ofertele concurentei;
- răspunde de oferirea soluţiilor conform cerinţelor clientului;
- lucrează în echipa cu back-office pentru dezvoltarea continuă a portofoliului de clienti;

CERINTE

- persoana dinamica, motivata de obtinerea rezultatelor;
- bune abilitati de comunicare si negociere
- experienta in vanzarea de servicii (servicii de curatenie avantaj);
- carnet de conducere categ B
- cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (salariul fix + comision din contractele incheiate)

Compania TMB Clean ofera servicii de curatenie profesionale pentru spatii de birouri, locuinte, showroom-uri si magazine. Alaturi de partenerii nostri oferim cele mai bune solutii adaptate nevoilor dumneavoastra.
www.b-clean.ro