Business Consultant Vodafone

Active Power Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor si serviciilor Vodafone catre segmentul business (IMM-uri);
- Mentinerea legaturii cu clientii;
- Prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti;
- Atingerea targetului de vanzari.

CERINTE

- Experienta relevanta in domeniul vanzarilor business-to-business;
- Studii superioare;
- Personalitate comunicativa, dinamica, ambitioasa, orientata catre client;
- Permis de conducere cat. B;
- Cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

-Training-uri profesioniste in tehnici de vanzare, negociere, produse & servicii telecomunicatii;
-Oportunitati excelente de dezvoltare profesionala;
-Mediu de lucru intr-un colectiv tanar si dinamic;
-Pachet salarial motivant, masina de serviciu, laptop, telefon.

Active Power Solutions (APS) este partener de top Vodafone Romania, lider detasat al pietei nationale pe segmentul business. APS, cu sediul central in Cluj-Napoca si-a extins activitatea iar in prezent detine capacitatea si experienta de a oferii solutii strategice in urmatoarele domenii de activitate:dezvoltare de soft, soluţii CAD, networking, strategii de comunicare/telecomunicatii. APS aduce plus de valoare clientilor sai prin agilitatea de a integra si implementa solutii complexe din sfera IT si comunicatii.