Business Analyst / Product Manager - Myjob.ro

S.C. Netbridge Services S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizeaza obiectivele Myjob.ro si propune implementarea de proiecte, proceduri si activitati care sa ajute la atingerea acestor obiective;
- Creeaza specificatii functionale pe baza carora departamentele si persoanele din cadrul companiei sa poata implementa facilitatile descrise;
- Defineste functionalitatile, obiectivele, indicatorii masurabili si procedurile de gestionare post-implementare;
- Asigura implementarea in termenele stabilite, la nivelul de calitate propus, a proiectelor din gestiune.

CERINTE

- Experienta de cel putin 1 an intr-un rol similar;
- Cunostinte de usability, capacitati de management in dezvoltarea de proiecte web;
- Constitue avantaj experienta in servicii de recrutare.

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri pe proiect;
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic;
- Traininguri pentru formare profesionala in cadrul Academiei NCH;
- Acces gratuit sala sport/fitness;
- Tichete de masa.

Companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet, care dezvolta servicii de calitate, avand in portofoliu o gama larga de aplicatii web, ce ocupa pozitii de top in Internet . Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor si clientilor interni/externi toate conditiile pentru a beneficia la maximum de avantajele Internetului.