Business Analyst Okazii.ro

S.C. Netbridge Services S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cu peste 2 milioane de vizitatori lunar, Okazii.ro reprezinta cel mai mare magazin online din Romania.

Format dintr-o echipa tanara si dinamica, proiectul se afla intr-o continua dezvoltare astfel incat sa poata furniza cele mai eficiente si avansate servicii de comert electronic.

Activitatea rolului de Business Analyst:

- Analizeaza obiectivele Okazii.ro si propune implementarea de proiecte, proceduri si activitati care sa ajute la atingerea acestor obiective;
- Creeaza specificatii functionale pe baza carora departamentele si persoanele din cadrul companiei sa poata implementa facilitatile descrise;
- Defineste functionalitatile, obiectivele, indicatorii masurabili si procedurile de gestionare post-implementare;
- Asigura implementarea in termenele stabilite, la nivelul de calitate propus, a proiectelor din gestiune.

CERINTE

- Studii superioare, cel putin 12 luni experienta intr-un rol similar;
- Foarte buna capacitate de analiza si sinteza;
- Orientarea spre obtinerea rezultatelor;
- Cunostinte de usability, vanzari online, gestionarea si intretinerea unui magazin online/ecommerce, proiecte web;
- Un plus: experienta in metodologii agile de dezvoltare.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati reale de dezvoltare personala si profesionala alaturi de o echipa tanara;
- Pachet salarial motivant;
- Cursuri periodice din domenii: marketing/ marketing online/ publicitate/ comunicare;

Companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet avand in portofoliu o gama larga de aplicatii web ce ocupa pozitii de top in Internet: okazii.ro, trafic.ro, myjob.ro, hr-romania.ro, kestionare.ro, etc. Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor si clientilor interni/externi toate conditiile pentru a beneficia la maxim de avantajele Internetului.