Business Analyst

ITEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune:
Analiza si design-ul solutiilor software aflate in portofoliu in concordanta cu specificatiile si politica interna de calitate a companiei;
Suport si consultanta clientilor interni si externi in proiectele asignate.

CERINTE

Studii superioare finalizate, (preferabil cibernetica sau informatica);
Cunostinte generale baze de date Oracle, MS-SQL Server;
Cunostinte avansate in utilizarea MS Office, MS Visio, MS Project;
Abilitati de comunicare, verbala si scrisa;
Limba engleza nivel foarte bun
Abilitati de prezentare si de negociere;
Capacitatea de a-si sustine solutiile la nivel de arhitectura in cadrul prezentarilor si a demonstratilor.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii carierei, sesiuni de instruire interne zi externe, pachet salarial si de beneficii motivant.

Companiile sunt facute din si de oameni. La fel si strategiile lor. Imaginea firmei este creata si dusa mai departe de cei care o reprezinta. Profitul este la randu-i generat de eficienta angajatilor. Oamenii reprezinta asadar una si poate cea mai importanta dintre cheile reusitei in afaceri.

Credem cu tarie acest lucru si va suntem alaturi in demersul de dezvoltare a capitalului uman. Il cautam pentru dumneavoastra, va ajutam sa-l pastrati si sa-l cresteti, sa-i evaluati valoarea, sa-l administrati. Solutiile noastre de recrutare si consultanta precum si produsele dezvoltate de specialisti RU pentru specialisti RU va sprijina in calatoria dumneavoastra spre succes.