Business Analist/ Financial Advisor

Eureko Bv

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica cerintele clientilor si le ofera acestora cele mai bune solutii
- merge la intalniri si negociaza cu clientii persoane fizice sau juridice
- dezvoltarea segmentului de corporate si upper management al pietii de desfacere
- promovarea imaginii companiei si construirea unui brand personal in randul clientior
- raportarea activitatii catre Managerul superior

CERINTE

- studii superioare
- bune abilitati de comunicare si relationare
- experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj
- responsabilitate si automotivare
- perseverenta si ambitie de a fii printre cei mai buni
- orientare catre rezultate
- atitudine si tinuta business obligatorie
- autoturism personal reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- program flexibil
- companie multinationala
- salariu compus din parte fixa si comision
- bonusuri in functie de performante
- training-uri, team-buildinguri si excursii pentru cei mai buni
- posibilitati de promovare

Eureko in Romania este parte a Achmea B.V, unul dintre cele mai puternice grupuri financiare din Europa. Principalii actionari ai grupului sunt Achmea Association si Rabobank.

Eureko ofera servicii inovatoare de asigurari si pensii. Suntem un partener profesionist si de încredere, iar performanta ne calauzeste. Ne abordam clientii, colegii, partenerii de afaceri si societatea in general cu integritate, responsabilitate si onestitate. Eureko este o organizatie careia ii pasa.

Valorile Grupului Achmea sunt empatia, inovatia si orientarea catre rezultate. La acestea am adaugat doua valori proprii Eureko Romania: pasiunea si cooperarea. Pe aceste valori ne bazam in activitatea noastra zilnica, asigurand clientilor nostri protectie, incredere, transparenta si un parteneriat de lunga durata.