Bukaresti értékesítési képviselő (villanyszerelési cikkek)

KOPP HUNGARY Kft.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- meglévő szakkereskedelmi vevőkör rendszeres látogatása
- partneri igények felvétele, átbeszélése, problémák megoldása
- új kapcsolatok folytonos felkutatása, ápolása
- javaslattétel termékválasztásra
- ajánlatok elkészítése
- rendszeres kapcsolattartás a magyar központtal

CERINTE

Elvárások:
- villanyszerelési ismeretek
- min. 2 éves értékesítési tapasztalat
- lojalitás, hosszú távon való gondolkodás
- számítógépes ismeretek
- jogosítvány
- kultúrált megjelenés
- saját gépkocsi használata
- német nyelv ismerete előnyt jelent

Szükséges személyiségbeli készségek:
- belső motivációból értékesítési sikerességre törő személyiség!
- eredményorientált gondolkodásmód
- önálló, dinamikus, mozgékony személyiség (a munka jelentős része utazással telik)
- kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
- felelősségvállalás, kitartás
- önálló, hatékony idő- és munkabeosztás

Juttatások:
- értékesítési eredménytől függő fizetés
- munkával kapcsolatos kiadások (pl. utazás, telefon) megtérítése
- alapos szakmai beiskolázást biztosítunk
- önálló munkavégzéshez szükséges szakmai információkat, katalógust rendelkezésre bocsátunk
- folyamatos támogatást biztosítunk a hazai központon keresztül

BENEFICII OFERITE

Amennyiben úgy érzi, hogy érdeklődési köre és személyisége a fent leírtakkal összhangban áll, kérjük, küldje el magyar (!!!) nyelvű szakmai önéletrajzát fényképpel és fizetési igénye megjelölésével a következő e-mail címre: gosi@kopp.hu
Csak komoly, hosszú távon gondolkodók jelentkezését várjuk. Elküldött anyagát bizalmasan kezeljük.

DESCRIEREA FIRMEI

Comertul cu articole electrice si electrotehnice