Bucatari, ospatari, cameriste - Hoteluri 4-5 stele si restaurante - Marea Britanie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa noastra doreste „Un An Nou plin de impliniri personale si profesionale!” tuturor profesionistilor din domeniul hotelier si va asteapta sa aplicati pentru a va inscrie in aceasta perioada pentru o oportunitate de cariera sau dezvoltare profesionale in Marea Britanie in hoteluri de 4,5 stele si restaurante din Marea Britanie;

OPORTUNITATI in cariera in urmatoarele departamente si posturi vacante:

Departamentul BUCATARIE:
Bucatar sef, Aj. Bucatar Sef, Bucatar Partida, bucatar, ajutor bucatar;

Departamentul RESTAURANT:
Restaurant Manager, Asistent Restaurant Manager, Restaurant Supervisor, Supervisor/tura; Ospatar, Ajutor Ospatar;

Departamentul CAMERE (HOUSEKEEPING): Guvernanta Hotel; Camerista supraveghetoare, Camerista..

CERINTE

- Persoanele entuziaste, responsabile si oneste, cu o atitudine corespunzatoare fata de colegi de munca si cu inclinatie deosebita spre a oferi servicii peste asteptarile oricarui client sunt invitate pentru a lua parte la interviu;
- Experienta de minim 1 an in aceeasi pozitie pentru care faceti aplicatia;
- Nivel engleza : mediu.

BENEFICII OFERITE

- cazare asigurata;
- salariu competitiv si raportat la abilitatile si performantele fiecaruia;
- drept de munca pe o perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire;
- obtinerea unei diplome certificate international, fara plata niciunei taxe;
- perioada scurta de timp pentru obtinerea dreptului de munca ;
- procedura de obtinere a dreptului de munca mult simplificata fata de anii anteriori
- tarife si costuri mai mici de transport decat anterior anilor precedenti

**** Participarea la interviu este fara plata vreunei taxe sau comision!!!

Iti dorim succes in continuare!