Bucatari, Bucatari specialisti - Luxury restaurant - RH-RL03 -Bucuresti

G&G International Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra, cu o experienta de peste 6 ani in recrutarea si selectia de personal cu calificare profesionala si/sau experienta in Industria HoReCa, recruteaza 4 bucatari
(bucatar si bucar sef de partida calda si/sau rece) pentru unul din Restaurantele de Top din Bucuresti.

Despre clientul nostru:
- Restaurant cu servire de lux si cu inalt standard de preparare a retetelor culinare, situat intr-o zona rezidentiala a Bucurestiului;
- Restaurantul include un salon cu 80 de locuri si terasa deschisa pe timpul sesonului cald;
- Echipa din bucatarie este formata din bucatari cu o vasta experienta profesionala in ambele sectii (rece / calda) si acopera un numar de aproximativ 160 - 200 comenzi /zi (pranz si cina);

Meniul a la carte este extrem de bogat si diversificat cu preparate internationale realizate dupa retete implementate de coordonatorul echipei, alaturi de retete clasice dar care reflecta spiritual si standardul de calitate in restaurant.
- Fiecare preparat este realizat numai din ingrediente proaspete, in preparare acordandu-se atentie fiecarui detaliu iar produsul final rezultat pune in evidenta savoarea fiecarui ingredient in parte;
- Prezentarea in platou este desavarsita.

CERINTE

Oferta se adreseaza numai personalor cu calificare profesinala in meseria de bucatar!

DACA ESTI dornic de a face parte dintr-o echipa dinamica, tanara, motivata si
DACA AI vasta experienta profesionala, tehnica desavarsita, exacta,
ORI tehnica de baza, fler, imaginatie si demonstrezi abilitati de a face perfomanta la nivel de arta culinara

iti oferim oportunitatea de a INCEPE si/sau DEZVOLTA o CARIERA de success.

BENEFICII OFERITE

Oportunitati:

De a lucra intr-unul dintre restaurantele de top din Bucuresti;
De a face parte dintr-o echipa cu experienta vasta in bucataria internationala si cu o vasta reputatie in arta culinara;
De dezvoltare a tehnicilor si metodele de preparare a retetelor culinare;
Pachet salarial motivant.

Responsabil Proiect: Mihaela Joian / email: mihaela@ihrc.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Our company is having 6 years experience in HR.