BUCATAR - VANZATOR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzator/bucatar - cunostiinte minime-medii de contabilitate primara /facturare ,conform curs de pregatire lucrator in comert .
Vanzator/ bucatar - preparararea produselor de gastronomie, cu respectarea intocmai a retetelor stabilite.
Asigurarea controlului calitatii si prospetimii articolelor, a temperaturii recomandate din spatiile destinate vanzarii ,producerii, stocarii si depozitarii produselor
Executarea si mentinerea permanenta a curateniei in magazin si in spatiul de lucru

CERINTE

Experienta in comercializarea si gestionarea produselor alimentare ultra-proaspete,
Experinta in bucatarie tip CATERING
Certificat de calificare in meseria de bucatar,
Orientare catre cerintele pietei si clientului,
Experienta de bucatar in domeniul catering,
Abilitati organizatorice si de comunicare,
Studii medii sau scoala profesionala.