Bucatar sef

HEAD HUNTER\'S MMV

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Titularul postului are rolul de a asigura prepararea comenzilor (meniurilor) intr-o maniera eficienta si profesionista
- monteaza preparatele pe obiectele adecvate pentru servire si realizeaza elementele estetice ale preparatelor;
- participa cu supervizare la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare;
- asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare.

CERINTE

-studii medii;
-diploma de calificare in domeniu ;
-vechimea in specialitate : min. 3 ani, cu recomandare scrisa de la cel putin unul dintre locurile de munca anterioare;
- cunostinte bucatarie italiana si internationala

BENEFICII OFERITE

pachet salarial, conditii de relocare in Galati, procent din incasari

Servicii de Recrutare & Resurse Umane la cele mai inalte standarde.
Serviciul HEAD HUNTER\'S MMV va sta la dispozitie.
www.headhuntersmmv.ro