Bucatar Sef

Aristocrat Events Hall

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- organizarea locului de muncă și echipa de care raspunde.
- supravegherea regulilor si normelor de igiena in alimentatia publica si buna lor aplicare in cadrul echipei
- supervizarea procesului de preparare si prezentare a meniului, elaborarea meniului in colaborare cu administratorul
- propunerea, in functie de sezon, de meniuri specifice pentru evenimente
- atributii de control si supraveghere a cifrelor si rezultatelor bucatariei
- organizarea si coordonarea activitatii personalului
- se implică direct în instruirea și dezvoltarea echipei

CERINTE

- studii de specialitate si referinte
- minim 3 ani experienta in organizare evenimente private (nunti, botezuri, eventimente speciale)
- experienta relevanta intr-un post similar de bucatar sef si in coordonarea unei echipe de minim 10 persoane
- cunoaşterea noilor tendinţe în gastronomie
- imaginaţie, creativitate, afinitate pentru arta culinară, simţul ordinii şi curăţeniei
- responsabilitate, autoritate, spirit de organizare
- disponibilitate de a lucra in ture si periodic in weekend

BENEFICII OFERITE

- un job stabil intr-un mediu curat si placut cu un program de lucru flexibil, contract de munca, salariu motivant si bonusuri in functie de performanta.
- posibilitatea de a va alatura unei echipe tinere unde sa va puteti pune in valoare cunostintele si sa va bucurati de noi experiente.

Centru de Evenimente Premium, organizator evenimente private, pregatire petreceri corporate si organzare evenimente speciale.