Bucatar

Athenee Palace Hilton Bucharest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru a aplica la acesta pozitie vacanta, va rugam sa ne transmiteti candidatura dumneavoastra prin intermediul site-ului www.hiltonworldwide.com/careers.

Responsabilitati:

· Asigurarea calitatii preparatelor pregatite, conform standardelor
· Asigurarea ca echipamentul operational si cel din bucatarie este mentinut intr-o stare buna
· Asigurarea curateniei tuturor echipamentelor in orice moment, ca si curatenia generala si ordinea la locul de munca

CERINTE

· Experienta intr-o pozitie similara de cel putin un an
· Diploma de bucatar recunoscuta de Ministerul Muncii
· Reprezinta un avantaj cunoasterea limbii engleze, nivel conversational
· Atitudine pozitiva si spirit de echipa
· Seriozitate si asumarea responsabilitatii
· Disponibilitate pentru program flexibil
· Pasiune pentru arta culinara

- Calatoria iti deschide noi orizonturi- este motto-ul celui mai renumit lant hotelier in industria ospitalitatii, fiind format din peste 2800 hoteluri, recunoscut pe plan mondial pentru calitatea serviciilor oferite clientilor.

- Calatoria iti deschide noi orizonturi- poate fi si motto-ul carierei tale!

Str. Episcopiei nr. 1-3, Sector 1, Bucuresti
Tel. 037 214 6713 / Fax 303 3797
e-mail: hrrecruitment.bucharest@hilton.com
On Behalf of and for the Account of Ana Hotels SA