Bucatar

VMC MANAGEMENT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bucatar

CERINTE

- Diploma de calificare pentru meseria de bucatar;
- Experienta pe un post similar;
- Receptivitate, calm, seriozitate, corectitudine;
- Adaptare la un program de lucru flexibil;
- Experienta anterioara in organizarea operatiunilor specifice zonei de bucatarie.
- cunoaste si lucreaza conform normelor de igiena HACCP
- cunosterea proceselor tehnologice de preparare a alimentelor, cunoasterea sortimentelor de alimente, imaginatie, creativitate, afinitate pentru arta culinara, simtul ordinii si curateniei, responsabilitate
- cunoscator al bucatariei internationale
- deschis sa invete lucruri noi
- capacitatea de a lucra in echipa cat si individual
- lucreaza sub directa indrumare a sefului bucatar

BENEFICII OFERITE

Salariu: -1.000 lei in perioada de proba;
- 1.200 lei la anagajarea definitiva;
Se lucreaza 12 ore cu 24 ore libere.

DESCRIEREA FIRMEI

RESTAURANT
Tel:0733.976.471