AJUTOR BUCATAR

Restaurant Ginger

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personalul trebuie sa arate dorinta de a invata si de a se afirma in domeniul gastronomiei romanesti si internationale. Pentru mai multe detalii puteti suna la 0752 167 450 sau trimiteti email la adresa restaurant.ginger@yahoo.com

CERINTE

Experienta in domeniu constituie o conditie necesara pentru interviu.

BENEFICII OFERITE

-salariile se acorda, motivational, in functie de calificare, aptitudini, experienta si atitudinea la locul de munca
-se acorda uniforme, masa gratuita, bonusuri si mariri de salariului in functie de performantele realizate.

Restaurantul Ginger esteun restaurant nou ce doreste sa promoveze pe piata restauratiei din Bucuresti un concept modern si inovativ, atat in ceea ce priveste gastronomia cat si serviciile.

Restaurantul Ginger abordeaza arta culinara romaneasca si internationala intr-o viziune originala si se adreseaza unui spectru larg de oaspeti doritori de mancaruri gustoase si sanatoase, servite intr-un regim de igiena deosebit si la preturi accesibile.