Bucatar

Burger Van Bistro SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acum suntem in cautare de bucatari si ajutori de bucatari care sa se alature echipelor de la van si de la bistro. Daca esti pasionat de burgeri in particular, sau de bucatarie in general, esti punctual, serios si profesionist in ceea ce faci, si vrei sa te alaturi unei echipe tinere, nu trebuie decat sa ne contactezi.

* Experienta in domeniu constituie, evident, un atuu.
* La fel si carnetul de conducere categoria B.
* Salarii atractive, participare la festivaluri gastronomice si de muzica

CERINTE

Trebuie sa indeplinesti cateva cerinte:

- sa fii o persoana sociabila si prietenoasa
- sa dai dovada de seriozitate si implicare
- sa fii o persoana energica si preocupata de calitate
- sa poti lucra si ture de seara
- sa te poti integra intr-o echipa tanara (colegi intre 20-30 ani)

BENEFICII OFERITE

Salariu de baza plus :
- Bonus pentru ore suplimentare
- Bonus ore de noapte
- Bonus pentru rezultate bune

Burger Van este primul food-truck din Bucuresti. Colindam orasul in lung si-n lat si fericim oamenii cu burgerii nostri.