Bucatar

Fidodava SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preparare tigai calde, ciorbe, salate, aperitive;
- preparare deserturi de casa;
- pregatirea, alaturi de Bucatarul Sef, a meniurilor speciale (nunti, botezuri, evenimente corporate);
- asigurarea conditiilor de iginiena corespunzatoare la locul de munca.

CERINTE

- calificare de Bucatar;
- experienta de bucatar- cu specific romaneasc/ international;
- simtul gustului si olfactiv foarte bine dezvoltate; simt estetic ridicat;
- rapiditate in miscari;
- rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Restaurant cu terase acoperite (capacitate de 70 de persoane) in mijlocul Bucurestiului- Calea Dorobanti; bucatarie internationala dar si specific romanesc (evenimente) si englezesc.

HR Solutio este solutia optima pentru problemele de resurse umane din organizatia dvs!

HR Solutio este un furnizor de servicii de resurse umane profesionale si profesioniste, de tipul:

- administrare de personal;

- recrutare si selectiei de personal/ executive search;

- sisteme de evaluare a performantelor angajatilor;

- dezvoltarea resurselor umane prin training, coaching, consiliere;

- dezvoltare organizationala;

- consultanta HR.