Bucatar

zorka vendings

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregateste felurile de mancare conform meniului aprobat anterior
Coordoneaza si supravegheaza activitatile zilnice, asigurandu-se ca standardele de pregatire si prezentare a produselor alimentare sunt respectate
Verifica toate meniurile, asigurandu-se ca aspectul, calitatea si pretul sunt corespunzatoare
Stabileste cu exactitate necesarul de materii prime si auxiliare
Verifica permanent starea de curatenie si functionare a echipementelor
Verifica zilnic termenul de garantie al produselor ce urmeaza a fi preparate
Mentine curatenia si igiena la locul de munca conform normelor in vigoare
Ofera, in orice situatie, informatii competente si face recomandarile adecvate tuturor clientilor

CERINTE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Studii de calificare in domeniu
Experienta in domeniu, abilitati de lucru cu clientii
Comunicare excelenta, persoana politicoasa si manierata
Limba engleza – reprezinta avantaj
Disponibilitate pentru lucru in program prelungit