BUCATAR

STADIO - Restaurant cu Atrium - AS TRADE INVEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana calificata si cu experienta
Simt de raspundere si capacitate de a-si indeplini sarcinile de serviciu
Persoana disciplinata, cu bun simt si respect fata de locul de munca si de colegi
Fara alte obligatii profesionale, disponibilitate pentru un program flexibil adaptat nevoilor si fluxurilor de clienti ai restaurantului.

CERINTE

Preparatele sa fie pregatite in timp si in stricta conformitate cu retetarele si modul de preparare stabilite
Respectarea cu exigente maxime a normelor de igiena, curatenie si siguranta in alimentatia publica (curatenie perfecta in bucatarie)
Respectarea cu exigente maxime a igienei personale

BENEFICII OFERITE

trimite cv la: contact@stadio.ro

Stadio - Restaurant cu Atrium
Str. Ion Campineanu 11
0731.031.190

Restaurantul nostru este de nivel premium, cu o locatie si un meniu pe masura.
Dupa o investitie considerabila, clientii restaurantului sunt atat oameni de afaceri si turisti romani sau straini, cat si localnici cu venituri peste medie.
Locatia noastra ofera o atmosfera de lucru adecvata celor care-si iubesc si respecta meseria, celor care doresc sa se perfectioneze si sa se implineasca profesional.