BTL SPECIALIST- AGENTIE DE PUBLICITATE FULL-SERVICE

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma cu capital integral romanesc si cu o experienta de 9 ani pe piata publicitara din Romania care ofera o gama larga de servicii complete- in conformitate cu standardele ISO 9001: cercetare, monitorizare media, strategii si planificare media, evaluare procese de campanie, BTL, ATL, PR.

Portofoliul clientilor este format din nume importante acoperind o arie foarte larga de domenii. Dedicarea, creativitatea si orientarea spre client a echipei conduc la obtinerea produselor optime in domeniul publicitatii.

RESPONSABILITATI:
gestionare si dezvoltare conturi interne
elaborare si management de proiecte
pregatirea prezentarilor, planurilor media si contractelor, sustinerea prezentarilor
coordonarea tuturor activitatilor cerute de un client: prezentare, ofertare, negociere
prezentarea planurilor de campanie clientilor pentru aprobare: brief ptr creatie, strategie
gestionarea bugetelor si a resurselor
respectarea termenelor limita si indeplinirea sarcinilor
monitorizarea eficientei campaniilor
urmarirea implementarii proiectelor in mod prompt si eficient
activitati de marketing si promovare a serviciilor
isi insuseste cat mai profund toate informatiile legate de produse, specificatii tehnice

CERINTE

absolvent studii de comunicare/ marketing/ jurnalism, reprezinta avantaj absolvirea unui curs de vanzari
- cunoscator al limbii engleze: AVANSAT/ reprezinta avantaj curs Cambridge, British Council (avansat)
- excelente abilitati de operare P.C: Word, Excel, ppt
- detine permis de conducere: cat. B
- experienta de minim 2 ani in vanzari si servicii publicitare
- orientare catre client
- detine excelente abilitati de comunicare, negociere si prezentare in fata clientului
- capacitate de organizare, atitudine pozitiva
viziune creativa si economica
- spirit proactiv

BENEFICII OFERITE

achet salarial atractiv (salariu fix+comision), mediu de lucru dinamic, creativ, si proactiv
masina in interes de serviciu sau full time (in functie de performante)
telefon, training-uri, asigurare medicala privata, bonuri de masa, bonusuri in functie de performante

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.