Brutari, Vanzatori Brutarie- Cipru

CANRO INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Brutari.
2. Vanzatoare in brutarie.

Adjud, Alba Iulia, Alexandria, Alt Oras, Arad, Bacau, Baia-Mare, Barlad, Bistrita, Botosani, Braila, Brasov, Breaza, Bucuresti, Buzau, Calarasi, Campina, Campulung Muscel, Caracal, Caransebes, Cernavoda, Chisinau, Cluj-Napoca, Constanta, Covasna, Craiova, Curtea de Arges, Deva, Drobeta-Turnu-Severin, Focsani, Gaesti, Galati, Giurgiu, Hunedoara, Iasi, Ilfov, Lugoj, Mangalia, Medias, Miercurea-Ciuc, Odorheiu Secuiesc, Onesti, Oradea, Orsova, Otopeni, Pascani, Petrosani, Piatra Neamt, Pitesti, Ploiesti, Reghin, Resita, Rimnicu-Sarat, Rimnicu-Vilcea, Roman, Satu-Mare, Secuieni, Sfantu Gheorghe, Sibiu, Sinaia, Slanic Moldova, Slatina, Slobozia, STRAINATATE, Suceava, Targoviste, Targu Jiu, Targu Ocna, Tecuci, Timisoara, Tirgu-Mures, Tulcea, Turda, Vaslui, Zalau

CERINTE

SERIOS, DISPUS SA MUNCEASCA INTR-O TARA STRAINA LA CEL MAI INALT NIVEL CALITATIV

BENEFICII OFERITE

¿ Contract individual de munca pentru o perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire;
¿ Program de lucru: se lucreaza 8 ore/zi, 5 zile/ saptamana; orele suplimentare sunt platite corespunzator;
¿ Asigurarile medicale sunt platite de angajator pe toata durata contractului de munca;
¿ Concediu de odihna: este de 30 zile pentru 12 luni de munca; perioada de concediu este platita;
¿ Cazarea asigurata in mod gratuit de angajator;
¿ Transportul suportat de catre salariat;
¿ In unele cazuri masa este asigurata gratuit de catre angajator.

S.C. CANRO INTERNATIONAL S.R.L. este o societate infiintata in 2005, avand ca obiect principal de activitate \"Selectia si plasarea fortei de munca\". Prin Certificatul de acreditare seria B nr. 0727494 din 2005, Ministerul Muncii si Solidaritatii Sociale a acreditat S.C. CANRO INTERNATIONAL S.R.L. pentru a desfasura activitatea de selectie si plasare forta de munca in strainatate, in conformitate cu Legea nr.156/2001 privind protectia cetatenilor romani care lucreaza in strainatate.