BRUTARI/PATISERI

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cea mai mare retea de supermarket-uri prezente
in 5 localitati, comercializand produse de larg consum, cautam URGENT pentru Bucuresti datorita extinderii
PATISERI, BRUTARI
Responsabilitati
Executa sarcinile trasate de catre Seful de Raion;
Executa operatiunile de prelucrare a materiilor prime pentru realizarea sortimentatiei de produse de paine, panificatie, patiserie, stabilite de Seful de raion;
Respecta conceptele, retetele si procedurile de fabricatie si comerciale stabilite de cater Seful de raion;
Utilizeaza numai utilajele, instrumentele si masinile puse la dispozitie;
Seziseaza Seful de raion si responsabilul cu controlul calitatii asupra situatiilor neconforme;
Participa la inventarierea Raionului;
Cerinte
Liceul, de preferat cu experienta profesionala de 3 ani si cu atestat profesional de patiser/ brutar;
Persoane serioase, muncitoare, responsabile, amabile;
Se ofera
Conditii de munca occidentale, salariu atractiv;