BROKER IMOBILIAR

BROKIMOB BUSINESS AND CONSULTING ANGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie imobiliara infiintata din anul 2008,care cauta oameni cu sau fara experienta pentru formarea unei echipe competitive pe piata imobiliara. Preferabil persoane comunicative, volubile, comisioane atractive, carte de munca, se asigura training!

Responsabilitati job:
- Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date;
- Consultanta imobiliara;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;

CERINTE

Cu sau fara exeprienta in domeniul imobiliar

BENEFICII OFERITE

Se asigura training,telefon de servici,comisioane atractive,carte de munca,promovare in cadrul agentiei!

Agentie imobiliara,din anul 2008 in ,care cauta oameni competenti,cu sau fara experienta pentru formarea unei echipe competitive pe piata imobiliara. Preferabil persoane comunicative, volubile, comisioane atractive, carte de munca, urgent!!!