BROKERI IMOBILIARI

EMCOST CONSULTANTA COMERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

• Consilierea si reprezentarea proprietarilor in procesul de vanzare sau inchiriere;
• Consultanta imobiliara, asistenta si negociere in cadrul tranzactiilor imobiliare;
• Preluarea informatiilor despre proprietati de vanzare/inchiriere;
• Introducerea si actualizarea ofertelor atat in baza de date interna cat si pe alte site-uri de profil;
• Prospectarea pieţei imobiliare, evaluarea si identificarea noilor proprietati in vederea dezvoltarii portofoliului companiei;
• Promovarea imaginii si a serviciilor companiei;

CERINTE

CLASSIMOB recuteaza pentru sucursala /biroul din Bucuresti, AGENTI IMOBILIARI dinamici si dornici sa activeze in domeniul serviciilor imobiliare, cu urmatoarele cerinte:
• Capacitatea de a asista si de a finaliza tranzactii imobiliare;
• Cunoaşterea unei limbi străine (Engleză, Franceză);
• Cunoştinţe de operare PC;
• Excelente abilităţi de comunicare;
• Experienţa in domeniul imobiliar (constituie un real avantaj);
• Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj);
• Studii superioare finalizate/in curs de finalizare;
• Aspect profesional conform cu activitatea / ingrijit;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
• Contract de munca;
• Comision substantial/ motivant (peste media pietei);
• Conditii optime pentru desfasurarea activitatii –birouri clasa A;
• Reale posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala;
• Programe de training si coaching performante;
• Dispune de toata logistica si aparatura necesara desfasurarii activitatii la standarde inalte;
• Posibilitatea de a deveni consilier imobiliar de succes pe segmente de top;
• Unul dintre viitorii nostri colegi poate deveni dupa 6 luni, Manager Agentie;

Pentru ca noi intelegem viitorul acestui domeniu, pentru ca avem solutii personalizate pentru fiecare proprietate, pentru ca oferim asistenta juridica pe toata durata tranzactiei, pentru toate acestea si nu numai, suntem PROFESIONISTII de care aveti nevoie!