Broker Real Estate

Luxor Properties

Job expirat

RESPONSABILITATI

Initierea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii Luxor.
Reprezentarea profesionista a nevoilor clientilor.
Medierea intereselor tuturor partilor implicate.
De dorit cunoasterea unei limbi straine din cele mentionate, dar nu este conditie obligatorie.

Poti aplica si prin CV direct pe contact.office@luxorproperties.ro.

Prin apelul la 021 31LUXOR (021 32158967) te poti programa la interviu.

CERINTE

Esti o persoana deschisa, extroverta?
Ai acea abilitate de a te intelege bine cu (aproape) toata lumea, chiar si in situatiile cand nu impartasiti aceleasi puncte de vederi?
La sfarsitul unei zile de activitate, zambesti?
Esti calm/a in momentele de tensiune si poti sa decizi ce este important mai degraba, decat ceea ce este urgent?

BENEFICII OFERITE

Daca tu crezi ca te potrivesti 80% cu profilul de mai sus, te invitam sa ne contactezi si, poate, viata ta se va schimba impreuna cu noi.

Activitatea pe care ti-o propunem este pe masura provocarilor pe care le cauti, iar beneficiile le decidem impreuna.

Iti asteptam candidatura chiar azi! Fii proactiv/a!

Luxor Properties este Compania de Brokeraj Imobiliar, si are o echipa de persoane tinere, cu experienta in vanzari si real estate. Profesionalismul si integritatea sunt atributele care ne caracterizeaza.